Τα ονόματα όλων των υποψηφίων του συνδυασμού «ΒΟΛΒΗ μπροστά ΕπιΜένουμε ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΙΑΜΑΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΒΟΛΒΗΣ»

ΕΠΩΝΥΜΟ ΚΥΡΙΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΛΙΑΜΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2. ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
3. ΚΕΛΕΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΝΗ ΠΟΥΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΓΕΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΣΑΛΕΠΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ
9. ΣΚΟΡΔΑ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
10. ΤΣΟΥΡΑΛΑΚΗ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11. ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Απολλωνίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΖΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3. ΚΑΛΟΥΔΗΣ (ΚΟΥΡΤΗΣ) ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΝΑΡΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΗ
6. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αρέθουσας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΑΜΑΝΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
3. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΣΗΦ
4. ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5. ΚΟΤΖΑΓΕΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Εγνατίας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΔΑΓΚΛΗ ΠΡΑΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΑΛΑΜΑ
3. ΜΟΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΣΙΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μαδύτου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΜΑΛΑΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΝΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΣΙΜΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
5. ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ρεντίνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΒΕΝΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΓΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΘΩΜΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ
5. ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΠΑΝΤΣΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΧΑΤΖΗ ΤΖΙΒΕΛΕΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Άνω Σταυρού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΓΚΑΪΔΑΤΖΗ ΠΑΡΔΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΪΔΕΥΤΟΥ ΟΛΓΑ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΛΟΥΜΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΧΑΪΔΕΥΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

Κοινότητα Απολλωνίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΡΓΥΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΦΛΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΧΑΡΠΟΥΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Αρέθουσας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3. ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
4. ΜΑΛΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ
5. ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΣΑΡΑΒΑ ΡΑΠΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ
7. ΤΖΙΜΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΙΓΓΕΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

Κοινότητα Ασπροβάλτας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΛΜΑΛΟΓΛΟΥ ΤΙΑΛΙΑΚΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
2. ΑΝΤΑΛΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
4. ΚΑΜΠΑΝΤΑΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΚΟΣΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
6. ΜΑΛΙΟΥΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΠΑΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΙΟΓΕΝΗ
9. ΠΡΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
10. ΣΕΡΑΜΠΙΜΠΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΧΑΡΠΟΥΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Κοινότητα Βόλβης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΛΕΙΑ) του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
2. ΚΑΣΕΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΛΟΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΚΑΡΑΝΕΣΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Βρασνών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΚΟΡΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΛΑΖΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΜΑΛΑΜΑ
8. ΜΕΛΑΧΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
9. ΜΠΑΚΟΓΛΙΔΟΥ ΓΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
10. ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11. ΤΡΑΪΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Ευαγγελισμού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΙΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3. ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
5. ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
6. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

Κοινότητα Μαυρούδας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2. ΝΟΥΛΑ ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΞΥΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
6. ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

Κοινότητα Μελισσουργού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΣΜΕΝΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΔΟΥΜΠΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΚΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
5. ΚΑΤΣΙΑΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΚΟΤΡΟΥΣΗ ΘΩΜΑΗ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΕΟΥΚ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

Κοινότητα Μοδίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΓΑΝΩΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΟΝΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΖΑΡΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
7. ΣΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
8. ΤΑΣΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Κοινότητα Νέας Απολλωνίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΡΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΙΑΠΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΛΙΑΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΚΑΡΑΔΑΓΛΗ ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ (ΚΑΡΑΜΑΛΗ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Νέας Μαδύτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΓΚΑΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ
5. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΗ ΣΑΒΟΥΛΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6. ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΗΛΙΑ
7. ΤΣΑΤΣΟΥΛΑ ΦΑΝΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΦΟΥΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Νυμφόπετρας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΡΜΕΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΔΟΥΡΑΚΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΣΑΒΒΑ
5. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΝΑΣΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΛΙΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

Κοινότητα Περιστερώνας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΓΑΛΑΜΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

2.

ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
3. ΔΙΧΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
6. ΛΑΛΟΥΤΣΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Προφήτου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΓΟΥΔΕΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΒΑΣΙΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
4. ΜΟΣΧΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ
5. ΜΠΑΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΡΟΓΚΟΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΣΑΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σκεπαστού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΛΤΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ του ΚΥΡΟΥ
4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΤΑΓΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σταυρού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΤΖΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΛΑΣΙΤΖΕ ΑΝΝΑ
5. ΜΠΕΛΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΜΠΛΕΜΠΙΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΘΥΜΙΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΝΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΠΑΝΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
9. ΠΕΚΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10. ΤΣΟΥΡΑΛΗ ΔΟΜΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
11. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Στεφανινών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΛΒΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3. ΜΠΕΣΙΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
5. ΣΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Στίβου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΖΑΜΠΟΥΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΖΙΓΚΙΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ (ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
6. ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΠΕΡΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΗ ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Σχολαρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΓΕΡΟΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΔΕΣΛΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΚΕΛΛΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ
4. ΜΠΟΓΔΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Κοινότητα Φιλαδελφίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας

1. ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΖΝΑΦΕΡΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΟΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
6. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

This entry was posted in Δήμος Βόλβης Δημοτικές εκλογές 2019. Bookmark the permalink.

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.